[DEMO] Hospitalizacja

1853-pl_best-internation

HIFU CLINIC Centrum Leczenia Raka Prostaty znajduje się w jednej z najbardziej nowoczesnych prywatnych placówek medycznych, w Szpitalu Medicover. Tam odbywają się procedury diagnostyczne i zabiegowe. Szpital znajduje się w Warszawie przy Al. Rzeczypospolitej 5 (Miasteczko Wilanów).

MEDICOVER

Zespół medyczny HIFU CLINIC współpracuje z multidyscyplinarnym zespołem medycznym Grupy Medicover, aby zapewnić Pacjentom najwyższy standard opieki medycznej. Zabieg odbywają się w nowocześnie wyposażonych salach operacyjnych, zapewniających bezpieczeństwo i wysoką jakość opieki zdrowotnej.

Do dyspozycji Pacjentów są pokoje jedno i dwuosobowe, a także apartament. Pokoje wyposażone są w telefon, telewizor, klimatyzację, system przywoławczy, szafę, szafkę nocną, stolik, fotel, lampkę, ręcznik do rąk, szlafrok dla Pacjenta. Do dyspozycji są również bezprzewodowy i bezpłatny Internet, a także bogata oferta kanałów telewizyjnych.

Oddział Intensywnej Opieki Medycznej

W szpitalu Medicover gwarantujemy pełne bezpieczeństwo w trudnych przypadkach medycznych. Posiadamy nowocześnie wyposażony Oddział Intensywnej Opieki Medycznej (OIOM), dlatego jesteśmy bezpiecznym miejscem dla poważnych operacji.

Opinia Pacjentów jest dla nas najważniejsza

Dobra opinia naszych pacjentów jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i przyjemnością. Do kolejnych zmian motywują nas jednak także te elementy, nad którymi trzeba pracować i na które musimy zwracać uwagę. Według badań HCAHPS, do takich aspektów należy udzielanie pacjentowi pełnej informacji na temat zdrowia oraz formułowanie szczegółowych zaleceń przy wypisie ze szpitala. Nad dopracowaniem tego aspektu skupimy się w tym roku w pierwszej kolejności.

Badanie HCAHPS pozwana nam dostrzec, jak pacjenci oceniają Szpital Medicover i jak wyniki te odnoszą się do szpitali w USA. Z kolei "British Medical Journal" prezentuje badania, które pozwalają na porównanie Medicover z innymi europejskimi szpitalami.Opinia Pacjentów: "Zdecydowanie polecam ten szpital"Walka z bólem

Szpital Medicower wyróżnia się pozytywnie na tle innych placówek, jeśli chodzi o skuteczną walkę z bólem odczuwalnym przez Pacjentów. Aż 97,4% osób odpowiedziało, że podczas ich pobytu w szpitalu lekarze i pielęgniarki robili wszystko, aby pomóc im uśmierzyć ból. To wynik bardzo wysoki, nawet w porównaniu z rezultatem uzyskanym przez Klinikę Mayo i pozostałe szpitale w USAKontrola bólu: zawszeOpieka lekarska i pielęgniarska

Aspektem, który zdecydowanie wyróźnia Szpital Medicover na tle innych placówek, jest wysoko oceniana przez pacjentów opieka lekarzy i pielęgniarek.Pacjenci bardzo zadowoleni z opieki

Wizyty najbliższych

Wizyty rodziny i znajomych są nieograniczone czasowo w pokojach jednoosobowych i apartamentach. Jeśli Pacjent przebywa w pokoju dwuosobowym, czas odwiedzin przestrzegany jest w przedziale od 8.00 do 20.00. Pacjentów mogą odwiedzać dzieci, ale należy potwierdzić, że są one zdrowe.

Więcej informacji dotyczących Szpitala Medicover znajdą Państwo pod numerem telefonu +48 500 900 900.